AZE

AG CANAVAR

Kikboksinq idman növü üzrə XXX Azərbaycan birinciliyi

AG CANAVAR
Зареєстровані спортсмени 11
DAVUD CANİYEV Клуб AG CANAVAR Kadetlər / Oğlanlar 37 kq Країна Azerbaijan AZE Azerbaijan
KƏNAN CƏFƏRLİ Клуб AG CANAVAR Kadetlər / Oğlanlar 37 kq Країна Azerbaijan AZE Azerbaijan
MUSA HƏSƏNOV Клуб AG CANAVAR Gənclər / Oğlanlar 67 kq Країна Azerbaijan AZE Azerbaijan
RAUL MƏMMƏDOV Клуб AG CANAVAR Yeniyetmələr / Oğlanlar 54 kq Країна Azerbaijan AZE Azerbaijan
ILHAN MƏMİYEV Клуб AG CANAVAR Yeniyetmələr / Oğlanlar 45 kq Країна Azerbaijan AZE Azerbaijan
MƏMMƏD PAŞAYEV Клуб AG CANAVAR Gənclər / Oğlanlar 86 kq Країна Azerbaijan AZE Azerbaijan
SƏFƏROV RİNAT Клуб AG CANAVAR Yeniyetmələr / Oğlanlar 37 kq Країна Azerbaijan AZE Azerbaijan
HÜSEYN ƏMİRİ Клуб AG CANAVAR Gənclər / Oğlanlar 48 kq Країна Azerbaijan AZE Azerbaijan
Зареєстровані тренери 0
Немає зареєстрованих тренерів
Зареєстровані судді 0
Немає зареєстрованих суддів
Officials 0
Даних про учасника ще немає.
Others 0
Даних про учасника ще немає.